Content

Breadcrumb

Rolety

Oferujemy Państwu profesjonalny montaż oraz obsługę sprzedażową rolet, żaluzji, markiz oraz moskitierów.

Osłony wewnętrzne

Roletki DZIEŃ i NOC

 

Roletki dzień i noc to niewątpliwie przebój na rynku osłonowym. Jest to produkt łączący w sobie cechy żaluzji oraz roletki, co pozwala na kontrolowanie ilości światła w pomieszczeniu bez konieczności całkowitego podnoszenia lub opuszczenia roletki.

Żaluzje plisowane

 

Żaluzja plisowana to ciekawa propozycja zasłonięcia okna. Charakteryzuje się dużą funkcjonalnością i możliwością występowania w różnych kształtach, np. trójkąt, trapez, półokrąg. Możliwość zastosowania licznych wariantów prowadzenia oraz pracy w dowolnie nachylonej płaszczyźnie.

 

 
Inne osłony wewnętrzne możesz sprawdzić tutaj.

 

Osłony zewnętrzne

http://www.fartprodukt.pl/wp-content/themes/mercor/js/timthumb.php?src=http://www.fartprodukt.pl/wp-content/uploads/2012/10/roletki-dzien-noc-2.jpg&h=210&w=280

Rolety zewnętrzne

 
Roleta zewnętrzna może być montowana w każej chwili, gdyż stosuje się ją na elewację. Duży wybór skrzynek, profili i ich kolorów spełni wszystkie Państwa estetyczne oczekiwania. Wszystkie typy rolet zewnętrznych oferowanych przez firmę Portos występują zarówno w wersjach z moskitierą, jak i bez niej, w zależności od potrzeb klienta.

Szczegółową ofertę można obejrzeć na stronach wybranego producenta:

   

Informujemy, że w ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. politka prywatności.

Akceptuję cookies z tej strony.